Benefit Plus - Co všechno podniknout v okolí a vychutnat si tak dokonalou dovolenou?

Co všechno podniknout v okolí a vychutnat si tak dokonalou dovolenou?

Pohoda VILLAS RESORT

Už jste se zamilovali do představy pohodové dovolené v soukromé luxusní vile? V okolí je navíc spoustu věcí k vidění a k podnikání!

Na poloostrově Chalkidiki se dá koupat v křišťálovém moři, relaxovat, provozovat vodní sporty na malebných plážích, běhat, jezdit na kole nebo jen nasávat typickou řeckou atmosféru v místních restauracích.

  • Vyzkoušet můžete potápění se zkušenou místní lektorkou, která vede začátečnické kurzy pro lidi všech věkových kategorií.
  • Nedaleko vesničky Fourka se nachází Termální lázně Thermal Spa Center Agia Paraskevi s výhledem na Egejské moře. Nedaleko od lázní navíc můžete podniknout do malebné rybářské vesničky Loutrá.
  • Milovníci zvířat zbystřete! V Kassandře je soukromý útulek psů a koček. Můžete si dohodnout návštěvu a přijít se se zvířátky jen pomazlit. Jsou čipovaná a očkovaná, takže jsou i připravená k adopci do nového domova.
  • Opravdu nedaleko se nachází řecké přístaviště Nea Skioni plné malých obchůdků, restaurací a krásnou pláží.
  • Dále můžete navštívit například Soluň, kostel Aglios Dimitrios, Byzantskou věž, Maják Possidi, Jezero se želvami nebo třeba s dětmi zajet do Aquaparku v Soluni.


Poskytovatel
Pohoda VILLAS RESORT

Skala Fourkas
63077 Chalkidiki
Zobrazit na mapě

www.pohodavillas.com/
+420602228310
info@pohodavillas.com
Typ platby
Objednávkou v aplikaci
Objednat v cafeterii
Facebook
Instagram
LinkedIn